پاورپوینت نقش مربی
X
تبلیغات
امروز: جمعه 15 مهر 1401
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت نقش مربی

پاورپوینت نقش مربی دسته: تربیت بدنی
بازدید: 98 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1143 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 25

مربیگری مانند هر حرفه دیگری فراز ونشیب دارد اگر شما آمادگی مربیگری داشته باشید فراز و موفقیت های آن می تواند بیشتر باشد احتمال موفقیت برای آن دسته از مربیانی که مهارت هارا به نحو موثری پرورش می دهند و به اشتیاق وعواطف ورزشکاران اهمیت می دهند بیشتر است

قیمت فایل فقط 62,000 تومان

خرید

پاورپوینت نقش مربی

مریبان موفق علاوه بر استادی در فنون ومهارت ها می دانند چگونه مهارت هارا آموزش دهند مربیان موفق به ورزشکاران کمک می کنند تا از تسلط یافتن بر مهارت های تازه  رقابت با دیگران  و داشتن احساس خوب نسبت به خود لذت ببرند.

مربیان موفق علاوه بر آموزش مهارتهای ورزشی مهارتهایی که برای زندگی در جامعه لازم است را به ورزشکاران می آموزند. موفقیت درمربیگری یک مبارزه است ونیاز به کارو تلاش ومساعی بسیاروزمان برای آموختن وکسب تجربه دارد .

باید توجه داشت , مهارت های مربیگری یک شبه آموخته و بدست نمی آید برای موفقیت تنها داشتن حسن نیت کافی نیست بلکه به دانشی که مهارت های مربیگری را توسعه دهد نیاز است.

مربیان موفق کسانی هستند که می توانند:

1- مهارت های تازه را بیاموزند.

  2-به اندازه کافی انعطاف پذیرند تا در صورت لزوم روش های قدیمی را تغیر دهند

 3- انتقادات سازنده رامی پذیرند و نقادانه کار خودراارزیابی می کنند  

4-- می توانند روش های درست و مناسب را تشخیص دهند و جایگزین روش های نامناسب نمایند.

دانش مربیگری

فقدان دانش در آموزش مهارتها  خطر صدمه و نامیدی را درپی دارد. هرچه مربیان دانش بیشتری درآموزش مهارتها پایه رشته ورزشی خود را دارا باشند و درباره فنون مربیگری و تربیت صحیح وآموزش بدانند, مربی و ورزشکاران از کار لذت بیشتری خواهند برد.

قیمت فایل فقط 62,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت نقش مربی , نقش مربی , مربی , Role of coach , فنون و مهارت ها , نقش مربی در ورزش , نقش مربی چیست , نقش مربی ppt , ppt نقش مربی , نقش مربی در بدن سازی , نقش مربی ورزشی , پاورپوینت نقش مربی در ورزش , دانلود پاورپوینت نقش مربی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee