پاورپوینت فناوری اطلاعات برای مدیرت
X
تبلیغات
امروز: جمعه 15 مهر 1401
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت فناوری اطلاعات برای مدیرت

پاورپوینت فناوری اطلاعات برای مدیرت دسته: مدیریت
بازدید: 175 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1080 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 79

خصوصیات اقتصاد دیجیتالی و کسب و کار الکترونیکی روابط میان فشارهای کسب و کار ، واکنش های سازمانی و سیستم های اطلاعات فشارهای عمده در محیط کسب و کار و واکنش های سازمانی در مواجهه با آنها تعریف سیستم های اطلاعات کامپیوتری و فناوری اطلاعات نقش فناوری اطلاعات در حمایت از حوزه های کارکردی، خدمات عمومی و صنایع خاص توسعه فناوری جدید در حوزه های پرداز

قیمت فایل فقط 40,000 تومان

خرید

پاورپوینت فناوری اطلاعات برای مدیرت

§با توجه به حضور رقبای متعدد که غالباً در کشورهای دیگر هستند شرکت در گسترش کسب و کار خود در محیط متغیر تجاری، مشکلات فراوانی داشته و از حاشیه سودی که برخی رقبایش برخوردار بودند، بهره ای نداشت. یکی از مشکلات عمده، ایجاد هماهنگی بین واحد های داخلی شرکت بود. مشکل دیگر، همکاری با انبوهی از عرضه کنندگان و خریداران بود . به ویژه زنجیره تأمین جریان کالا از تأمین تا تولید، توزیع و فروش - بسیار پیچیده است . در آخر، لازم بود برای ثبات قیمت و افزایش خدمات به مشتریان راهی پیدا شود.

در اواخر دهه 90 ، شرکت تصمیم گرفت که با به کارگیری سیستم های مبتنی بر وب و استفاده از نرم افزارهای تجارت الکترونیکی در تمامی فعالیت ها، به یک شرکت کسب و کار الکترونیکی تمام و کمال (یک شرکت که به صورت الکترونیکی فعالیت های کسب و کار متفاوتی را انجام می دهد) تغییر شکل دهد . علت در نظر گرفتن چنین هدف بلند پروازانه ای، مرتفع ساختن مشکلات حاصل از تعدد مکان ها و عملیات مربوط به زنجیره تأمین بود . پس از آغاز کار بر روی یک طرح چهار ساله، در سال 1999 تغییر شرکت در این زمینه آغاز شد.

زیمنس رویکردی دوگانه اتخاذ کرده بود :

 استفاده از توانایی های سیستم های اطلاعات داخل شرکت در مواردی که منطقی به نظر می رسید و در عین حال استفاده از منابع خارجی که معمولاً از فروشندگان عمده تهیه می شوند . اهداف استراتژیک زیمنس عبارت بودند از:

• افزایش آمادگی برای تجارت الکترونیکی گسترده از طریق استاندارد کردن صدها فرایند سازمانی در بخش های متعدد (برای مثال، شرکت بیش از 300 فرایند کاری را به 29 عددکاهش داد).

• طراحی مجدد زیرساخت فناوری اطلاعات به منظور فراهم آوردن امکان یکپارچه سازی بهترین نرم افزارها (اجزاء نرم افزاری که نیازهای شرکت را به بهترین صورت برآورده می کنند و هر کدام توسط فروشنده متفاوتی ارائه می شوند).

علاوه بر توانایی در کنترل تراکنش های الکترونیکی، زیمنس خواهان ایجاد یک پایگاه دانش سازمانی مرکزی بود، که منبعی برای شیوه ها و روش های اثبات شده (که به عنوان بهترین شیوه ها شناخته شده اند) می باشد.

همراه با SAP  شرکت با استفاده از سیستم های نرم افزارهای شرکت های آی تو تکنولوژی و آی بی ام، سیستم های کاربردی ای را می سازد که بخش های مختلف شرکت را به یکدیگر ارتباط داده، اقدامات پشتیبانی را تضمین می کنند و سازمان را با شرکای زنجیره تأمین مرتبط می سازند. کارکردهایی چون دریافت.

سفارش، تدارک برخط 5 مواد او لیه و اجزاء مورد نیاز در روند تولید، همکاری با شرکای تجاری در توسعه محصولات و حمل و نقل محصولات تولید شده، با استفاده هرچه بیشتر از اینترنت به صورت یکپارچه در آمده اند. علاوه بر این، سیستم برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان زیمنس طراحی شده است.

§

قیمت فایل فقط 40,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت فناوری اطلاعات برای مدیرت , PowerPoint Information Technology for Management , فناوری اطلاعات در سازمان , فناوری اطلاعات در اقتصاد دیجیتالی , زیمنس به قالب کسب و کار الکترونیکی تغییر شکل می دهد , کسب و کار در اقتصاد دیجیتالی , کسب و کار , تجارت الکترونیک

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee