پاورپوینت بازنشستگی
X
تبلیغات
امروز: شنبه 1 مهر 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بازنشستگی

پاورپوینت بازنشستگی دسته: اجتماعی
بازدید: 233 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 137 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 43

یکی از نخستین گام های بلندی که برای تأمین نیازهای افراد بازنشسته برداشته شد، قانون حق بیمه فدرال در سال 1935 بود که در نتیجه سازمانی به نام تأمین اجتماعی به وجود آمدهدف این بود که مکملی برای برنامه های مزایای بازنشستگی افراد به وجود آید در بیشتر برنامه های خصوصی بازنشستگی ،شرکتها فقط از محل جریانهای نقدی شرکت مبالغی به عنوان بازنشستگی پرداخت می

قیمت فایل فقط 129,000 تومان

خرید

پاورپوینت بازنشستگی

هر سال کارمند کار خود را ادامه می دهد و هزینه خدمات جاری به بخش کسب شده تعهدات اضافه میشود. سپس همین مبلغ از بخش کسب نشده آینده تعهدات  کم می شود.برای مثال در سال ششم ، پس از منظورکردن بهره در این محاسبه، بخش کسب شده به مبلغ 959 دلار افزایش می یابد در حالی که بخش کسب نشده به مبلغ 959کاهش می یابد. سرانجام در زمان بازنشستگی، بخش کسب نشده کاهش می یابد و به صفر می رسد در حالی که بخش کسب شده  افزایش می یابد و با کل تعهدات برابر می شود.

تامین مالی تعهدات          Funding the obligation                                                              

به دلیل های مربوط به مالیات و در نتیجه ی تصویب قانون تامین درآمد کارکنان بازنشسته (قانون تامین اجتماعی)بیشتر شرکتهایی که برنامه های بازنشستگی به اجرا در می آورند یک حساب مستقل بازنشستگی تشکیل داده،حال برای اینکه مبلغ مورد نیاز برای بازنشستگی در طول عمر کاری کارمند تامین شودبه دو روش کاملاًمتفاوت در زیر می پردازیم:

راه نخست این است که هر سال مبلغ مشخصی کنار گذاشته شود. در مثالی که ارائه کردیم این مبلغ برابر با

2.294= (           ×116.546) که در این رابطه

ارزش فعلی یک دلار برای 24 سال  ï 12/551

ارزش فعلی یک دلار که باید 24 سال بعد دریافت شود  ï 0/247

خزانه و جریان stocks and flows                                                                                       

نخست به یک حالت پایدار توجه نمائید. در چنین حالتی، شرکت هر سال تعدادی نیرواستخدام       می کند وهمین تعداد هم بازنشسته می شوند . در نتیجه وجه نقد پرداختی به صندوق بازنشستگی ، به وسیله نیروهای جدید به صورتی دقیق برابر است با وجوه نقدی که برای پرداخت مستمری بازنشستگان از صندوق برداشت  می شود. در چنین حالتی، شرکت در یک وضع کاملا پایدار و بدون تغییر باقی می ماند و به بیان دقیق تر، هیچ نیازی به تشکیل صندوق بازنشستگی نمی باشد. هدف اصلی تشکیل خزانه این است که بتوان خود را در برابر رویدادی مصون ساخت که در یک سال خاص مقدار ورودی با خروجی برابر نباشد، در مورد صندوق بازنشستگی هم همین وضع صادق است.

قیمت فایل فقط 129,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بازنشستگی , PowerPoint retirement , بدهی های حسابداری , تعیین تعهدات بازنشستگی , علم آمار , اجزای تشکیل دهنده تعهد , تامین مالی تعهدات , خزانه و جریان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee