ارزیابی دارایی های نامشهود در بازارهای سرمایه مالزی
X
تبلیغات
امروز: پنجشنبه 11 آذر 1400
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

ارزیابی دارایی های نامشهود در بازارهای سرمایه مالزی

ارزیابی دارایی های نامشهود در بازارهای سرمایه مالزی دسته: اقتصاد
بازدید: 136 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 297 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 14

مقدمه دانش اقتصادی تغییر می دهد روش ارزشیابی شرکت ها را مطالعات تجربی روی دارایی ها ی نامشهود در بازارها ی پیشرفته اشاره به این دارد که آن ها هستند استراتژی راهبردی شکاف عمده بین ارزش بازار شرکت و ارزش دفتری تحقیقات وسیعی روی ارزش های تعریف نشده یا پنهان نادیده گرفته شده به وسیله گزارشهای مالی و حرفه حسابداری را ایجاب می کند به طور کلی مطالعه ک

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

ارزیابی دارایی های نامشهود در بازارهای سرمایه مالزی

بحث و مفاهیم راهبردی :

این بخش روی دو سوال تحقیق بحث می کند :

1- آیا دارایی های نامشهود رد بازارهای سرمایه مالزی توسعه پیدا کردند؟

2- چگونه است روند ارزیابی دارایی های نامشهود در مالزی ؟

نتایج این مقاله حمایت می کند از فرضیه اول .دارایی های نامشهود در سال های 2000تا 2006 پدیدار شدند و پیشرفت اصلی و عمده آن ها در سال 2004 بوده است سرانجام اظهار شد که به تازگی دارایی های نامشهود تعیین کننده اصلی ارزش شرکت در بازارهای مالزی هستندسرمایه گذاران به نظر میرسد دارایی های نامشهود را نگهداری می کنند و صرفی را برای ارزش دفتری شرکت تهیه می کنند.

شکل سوم نشان میدهد کاهش دارایی های مشهود را و اهمیت دارای های نامشهوددر مالزی را . به عنوان مثال ارزش دارایی های نامشهود از 10%در سال 2002 به 43%در سال 2006 می رسد. با وجود توسعه دارایی های نامشهود خالص دارایی ها هنوز در بازار های مالزی غالب است. مطالعه به ارتباط بین دارایی ها و بدهی و ارزش بازار شرکت اشاره می کند. سرمایه گذاران در بازارهای مالزی بیشتر روی اظهارنامه های مالی گزارش شده تا دارایی های نامشهود گزارش نشده برای تعیین ارزش شرکت اعتماد می کنند.

در خلاصه نتایج پاسخ دادند اولین سوال تحقیق را :

جایی که دارایی های نامشهود ایجاد شد و توسعه یافت بازارهای سرمایه مالزی بوده است. در دومین سوال تلاش شد به وسیله نمودار روند دارای های نامشهود نشان داده شود. شکل بالا نشان می دهد روند کاهشی از خالص دارایی ها و یک روند افزایشی دارایی های نامشهود را از سال 2000تا 2006 . همان طور که می بینید روند نشان می دهد اختلاف بین دارایی های مشهود و نامشهود را مخصوصا در سال های 2004 تا 2006.

بوسیله نمودارهای مقایسه ای مشخص می شود  که در سال های آینده  دارایی های نامشهود بهتر از خالص دارایی ها می باشند بنابرین پاسخ سوال دوم تحقیق نشان می دهد که یک روند صعودی از توسعه دارایی های نامشهود در بازارهای سرمایه مالزی وجود دارد.مفهوم راهبردی این مقاله  آشکار می سازدکه این مطالعه تغییر داد الگوی سنتی را که در آن سرمایه گذاری شو تحلیل گری ها برای اهداف قیمت گذاری سهام به صورت های مالی شرکت بستگی داشت. در واقع عوامل دیگری که تضمین می کنند توجه آن ها را مبلغ دارایی های نامشهود است .

این مطالعه نشان می دهد که چنین دارایی هایی افزایش زیادی در بازارهای مالزی دارند و تقریبا 44%قیمت بازار شرکت را در سال 2006 نشان می دهند. همیشه دارایی های نامشهود دارایی های راه بردی و مهم شرکتند چه نادیده گرفته شوند یا نه این دارایی ها شامل نام تجاری، تحقیق و توسعه، سرمایه انسانی، صورتحساب مشتری، تکنولوژی و نوآوری می باشند. در اقتصاد جدید تنها دارایی های مشهود کافی نیست وجود دارد یک نیاز برای شرکت های مالزی هم چنین تمرکز روی دارایی های نامشهود برای بهبود مزیت های شرکت .

سرانجام مقاله شرکت هایی را پیشنهاد می کند که توسعه دارایی های نامشهود بالا و روند بهتری را نشان دهدنتایج نشان می دهد که سرمایه گذاران جایی را انتخاب می کنند که ارزش مکانی و دارایی های نامشهود بالایی داشته باشد. بنابراین شرکت های مالزی نیاز دارند که ابتکاری در ارزش این دارایی های نامشهود داشته باشند و آن رابه عموم ارائه دهند به علاوه برای تنظیم کنندگان و سیاست گذاران یافته های این مطالعه به ضرورت تجدید نظر و استانداردهای حسابداری و آیین نامه برای گزارشگری شرکت و افشا سازگار با دیگر مزیت های بازار اشاره می کنند. بنابراین مالزی احتیاج دارد که به عنوان بخشی از سیاست های حکومتی  شرکت خط مشی های را جهت افشاء دارایی های مشهود و نامشهود به اجرا در اورد.

قیمت فایل فقط 13,000 تومان

خرید

برچسب ها : ارزیابی دارایی های نامشهود در بازارهای سرمایه مالزی , Assessing intangible assets in Malaysian capital m , بحث و مفاهیم راهبردی , دارایی های مشهود و نامشهود , سرمایه گذاری و تحلیل گری ها , ارزش دارایی , رابطه بین دارایی های نامشهود و قیمت بازار

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
لوگو نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi
'گارانتی خرید
logo-guarantee