تکمیل فرم خرید
نام فایل

پاورپوینت خطر حسابرسی

قیمت پایه 91,000 تومان
مالیات 0 تومان
جمع فاکتور 91,000 تومان
نام (اختیاری)  
نام خانوادگی (اختیاری)  
ایمیل (لازم)    
موبایل (اختیاری)  
دانلود >
راهنمای پرداخت و دانلود فایل

توجه: اگر در این صفحه لینک دانلود ظاهر نشود بعلت گزارش تخلف و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد.

در صورتی که از لینک گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید روی نام فایل کلیک کنید تا به بخش توضیحات فایل منتقل شوید.

جهت پشتیبانی باید ایمیل خود را وارد کنید ایمیل را بدون www وارد کنید.

 

با کلیک بر روی دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدایت می شوید و می توانید با کلیه کارت های بانکی پرداخت را انجام دهید.

 

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل می شوید و می توانید همان لحضه فایل را دانلود کنید.

لطفا ایمیل معتبر ثبت کنید زیرا بعد از پرداخت علاوه بر نمایش شماره پیگیری در سایت شماره تراکنش (پیگیری) برای شما ایمیل  میشود و این شماره را تا زمان دانلود فایل ذخیره کنید.

لینک دانلود بعد از پرداخت بصورت متن در بالای صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد و همچنین از طریق ایمیل و اس ام اس برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که بعد از پرداخت نتوانستید فایل را دانلود کنید از طریق صفحه ارتباط با ما شماره تراکنش  پرداختی را ارسال کنید تا فایل به ایمیل شما ارسال شود.

مهم : بــه اطلاع خریداران محتــرم میرســـاند چنانچه لینک دانلود فایل خراب است از قسمت گزارش فایل میتوانید این موضوع را اطلاع دهید تا لینک فایل اصلاح شود.

مهم : خریداران محترم توجه نمایند چون سایت بصورت بازاریابی اداره میشود در صورت نارضایتی از محصول خریداری شده ( رایگان بودن محصول و مخدوش بودن اثبات شود ) جهت بازگشت وجه پرداختی باستحضار میرساند پس از کسر هزینه عودت (کارت به کارت) و پورسانت بازاریاب الباقی مبلغ پرداخت شده از حساب فروشنده کسر و به خریدار عودت خواهد شد.

مهم : در صورتی که فایل خریداری شده رایگان و مطلوب استفاده نبود خریداران محترم بابت اعلام نارضایتی خود نسبت به فایل و بازگشت وجه پرداختی تنها 3 روز فرصت دارند تا نارضایتی خود را به مدیریت سایت اعلام نمایند بدیهی است چنانچه اعتراض خود را در مهلت تعیین شده اعلام نکنند به منزله قبول معامله است و بعد از این مهلت جای هیچگونه اعتراضی برای سایت قابل قبول نیست زیرا سایت بعد از مهلت تعیین شده مبالغ واریزی را به حساب فروشندگان فایل واریز خواهد نمود.